uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Вечір усмішок і драйву!

ФУФ УДПУ

20 жовтня у місцевому Будинку культури відбулася відкрита уманська ліга КВК КуРаЖ. Тому 11 група не могла залишитися вдома, а вирішила приєднатися до вечора драйву і шаленства.

Мазурик Анастасія фіксувала неймовірну атмосферу, гучний сміх і лише найкращі команди. Отож, гра була надзвичайно цікавою. Варто й сказати, що гостем була команда «Ага» з Києва, яка зарядила своєю енергією публіку, хоча й мала на меті інше завдання — відкрити лігу. Вони ж зробили більше.

Змагалося чотири команди: «99 франклів» (Черкаси), «Вау» (Вінниця), «Каркаде» (Умань), «Тобі Айдервейрелд» (Прилуки). Учасники жартували про все на світі — і про одвічні теми батьків і дітей, і про стосунки між закоханими, і про студентські реалії. Гучними оплесками уманчани зустрічали кожну з команд, а особливо свою рідну «Каркаде». Хлопці виклалися на повну і довели, що Умань — місто, яке вміє сміятися.

ФУФ УДПУ

До речі, студентка 11 групи Ягуфарова Аліна взяла участь у розминці — стандартній частині змагань. Її запитання – «Кажуть, що жінка на кораблі до нещастя, а як тоді жінка  в команді КВК» –  викликало помітно щирі усмішки учасників.

Заключним етапом змагання був виступ команди, що не брала участі у лізі — «Ритм» із Кременчука. Справжньою насолодою було спостерігати за неперевершеною акторською грою.

Перемогу здобула монокоманда «Тобі Айдеовнйрелнд». Надзвичайно талановита людина, яка випромінювала лише світлі , позитивні і непідкупні

емоції в кожного.

11 група була приємно вражена побаченим в очікуванні наступної ліги КВК, аби ще раз побачити улюблені команди і почути хороші жарти.

27.10.2015

uk Українська
X