uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Як студенти-філологи готувалися до Дня міста

Аби вдалося свято, потрібно добряче все продумати. По-особливому згуртовує підготовчий процес, а ще й творчий! Хочеться, щоб усі знали, як саме студенти-першокурсники готувалися до Дня Умані.

ФУФ УДПУ

За ініціативи заступника декана з виховної роботи Наталії Мамчур студенти об’єдналися для створення атрибута святкової ходи – голуба миру. Втілила цю ідею студентка 35 групи Даша Крайнова, яка й провела майстер-клас для студентів.

ФУФ УДПУ

Першокурсники доклали максимум умінь, терпіння й тепла, виготовляючи стилізованих голубів. Адже здавна голуб вважався символом миру і любові.

ФУФ УДПУ

Також, голуб – це віщун і вісник Бога. Саме тому Голуб Миру є знаком світлого майбутнього і щастя. Голуб Миру – це справжня народна творчість, порив душі: експресія бажання злагоди своїй родині, благополуччя рідній країні і добра суспільству.

ФУФ УДПУ

Студенти-першокурсники, створюючи своїми руками таку красу, засвідчили побажання усім нам мати такі крилаті та світлі мрії, які злетять у наше мирне небо й обов’язково здійсняться.

ФУФ УДПУ

А стилізовані вишиваночки на крилах голубів – це шана народним традиціям. Дякуємо всім студентам, які долучилися до цієї гарної справи!

04.10.2015

uk Українська
X