uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

З плодів поетичної осені

ФУФ УДПУ

Ця осінь виявилася врожайною для університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана.

Крім уже виданого збірника «Постріли слів», куди ввійшли і наші учасники, крім кількох серйозних публікацій у всеукраїнській пресі (про це буде в наступних наших новинах), – одна з його учасниць, Тетяна Жвава, поповнила скриню досягнень, здобувши перше місце в номінації «Поезія» (і тисячу гривень на додачу!) в регіональному літературному конкурсі імені Федора Мицика.

ФУФ УДПУ

Шлях до отримання нагороди був важкий, але не в переносному, а в прямому сенсі. Заручившись підтримкою керівника літоб’єднання Марини Павленко, разом пройшли «через терни до зірок» (читачі знають, які українські дороги) і дісталися Вишнополя, що у Тальнівському районі. Організатори конкурсу і школярі тепло прийняли гостей і залюбки ознайомили з історією села та з біографією Федора Мицика. Особливо цікавим було спілкування із сином Федора Мицика, Владиславом Федоровичем.

ФУФ УДПУ

Приємно, що члени журі, що їх також бачимо на одній з фотографій (серед них і голова Тальнівської райради Н. П. Руснак), крім нагородження й квітів, ще й хвалили рукопис Т. Жвавої. Звісно ж, сама «винуватиця» також мала нагоду прочитати свої тексти перед публікою.

ФУФ УДПУ

Звісно, такі речі дуже надихають.

Вітаємо Таню Жваву з перемогою і зичимо нових здобутків!

07.10.2015

uk Українська
X