uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

На шляху до І. Я. Франка

(До 160-річчя від дня народження І.Я. Франка)

У цьому році Україна відзначає 160-ту річницю від дня народження та 100 років з дня смерті великого прозаїка, поета, драматурга, публіциста, літературного критика Івана Яковича Франка.

ФУФ УДПУ

Цілком зрозумілим було те, що студенти 23, 24 груп факультету української філології розпочали цей навчальний рік зі словом письменника. Другокурсники вирішили познайомити один одного зі СВОЇМ Франком. Розпочали з куратора – Зарудняк Наталі Іванівни, яка розповіла про те, коли саме Франко став близьким (до речі, не за шкільною партою), які твори для неї найдорожчі. Чому? Чим вражає творчість письменника?

Студенти захоплювалися ним як людиною, громадським діячем, вражалися особистим життям, ділилися думками про конкретні твори.

ФУФ УДПУ

Для когось Франко ввійшов у життя ще у дитинстві із «Лисом Микитою», книгою казок «Коли ще звірі говорили», для когось у шкільні роки, хтось відчув спорідненість сьогодні.

Особливо зворушливо про нещасливе кохання читала Аліна Ягуфарова, нестандартно і з нотками протесту виступала Мазурик Настя, спокійно і зважливо говорила Марія Головко, комічний талант Валерії Тінькової  проявився в розповіді про дитячі твори І. Франка.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Cказали своє слово про письменника Настя Січкар, Карина Кажанова, Юля Остапчук, Алла Байлема …

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

По завершенні пари у всіх присутніх був піднесений настрій. Другий курс подорослішав? Слово Франка окрилює, робить мудрішими? У будь-якому випадку, новий навчальний рік розпочався зі свята, разом із словом І. Я. ФРАНКА.

08.09.2016

uk Українська
X