uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Зустріч із бійцями АТО

12 жовтня на факультеті української філології відбулася зустріч з уманчанами – бійцями АТО. Євгеній Савченко, 93 аеромобільна, основна точка – Піски. Констянтин Баранік, добровільний батальйон «Донбас»,  основна точка – Дебальцево. Чоловіки разом зі студентством переглянули фільм «Добровольці Божої чоти». Це повнометражний документальний фільм Леоніда Кантера та Івана Яснія про захисників Донецького аеропорту. Фільм – історія творення нової української армії. Ідея фільму виникла після виходу у світ у серпні минулого року першого фільму «Війна за свій рахунок». Зйомки фільму тривали кілька місяців, більше двох тижнів – у Донецькому аеропорту.

ФУФ УДПУ

Після кіноперегляду Євген та Костянтин поспілкувались зі студентами, розказували про події на полі бою, поділились своїми думками, відповідали на запитання про те, як там по той бік барикад.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

В кінці зустрічі фольклорний колектив факультету української філології «Лелія» виконав пісню, аби підняти моральний дух та подарувати позитивні емоції нашим бійцям-захисникам!

ФУФ УДПУ

Поки є кому захищати нашу країну, ми будемо в безпеці!

13.10.2016

uk Українська
X