uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Вивчаємо мову та культуру Польщі у Вроцлаві

Звати мене Жирохова Юлія. Я є студенткою 4 курсу 5 групи факультету української філології. І липень 2016 року став для мене незабутнім, оскільки я отримала можливість вивчати польську мову у місті Вроцлав (Польща).

ФУФ УДПУ

А починалося все так….

Рік 2014. Моя мама, мудра жінка, дуже хотіла, аби я знала ще одну іноземну мову. Порадившись на сімейній раді, вирішили – буду вчити польську мову. Випадково, (а може, то була й не випадковість) на стенді побачила оголошення про набір студентів 2 року навчання до колегіуму МІГуС для вивчення польської мови. Заповнила анкету кандидата, пройшла співбесіду. Вступаючи до МІГуСу, і гадки не мала, що буде далі.

Рік 2016. Плідно та результативно провчившись два роки у колегіумі міждисциплінарних індивідуальних студій, мені було запропоновано місячне вивчення мови у літній школі в Польщі. Я, звичайно ж, погодилась, адже це чудова можливість практикувати мову з носіями та глибше вивчити польську культуру і традиції.

Липень – 2016 року. Вроцлав. Польща.

42 Intensywny Letni Kurs Języka i Kultury Polskiej. Сорок другий літній курс польської мови та культури тривав 4 тижі. Уже 42 роки у місті Вроцлав, що на заході Польщі, проводиться така практика літніх мовних шкіл. Сюди приїжджають люди зі всього світу, аби вивчати мову. Цього річ Вроцлав зустрів гостей-учнів більш ніж з 30 країн.

ФУФ УДПУ

Нас розділили по групах – відповідно до рівня володіння польською мовою. Навчання проходило у Вроцлавському університеті, у філологічному відділі.

ФУФ УДПУФУФ УДПУ

Кожного дня нам читали лекції на різноманітні теми (історія, традиції Польщі, історія міста Вроцлав, польські фільми, ЗМІ…). Також у нас були практичні заняття, де викладачі, професори давали нам знання з мови у найцікавіших формах діяльності. Це були: комунікативні вправи, робота в групах,  відеозанняття й аудіовправи.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Субота і неділя вважалися вільними від навчання днями і кожну суботу нам влаштовували екскурсії визначними місцями Вроцлава.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Регулярно проводилися вечори кіно та пісень у гуртожитку, вечір талантів, кіноперегляди просто неба та в ботанічному саду.

ФУФ УДПУ

Наостанок нам влаштували вечір культур, де представники з різних країн презентували свою державу, свій куточок, звідки вони прибули.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Я здобула величезний досвід, багато нових знайомств та море позитивних вражень, побувавши в Польщі завдяки польському культурно-освітньому центру!

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

04.11.2016

uk Українська
X