Розклад занять

Зв`язок з адміністратором

Написати

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

Новини факультету

Вітаємо!

Мер міста Умань Цебрій О. В.  за проведену волонтерську роботу та вагомий внесок у справу відродження національних традицій України, збереження і примноження духовних скарбів українського народу та активну участь у фольклорно-етнографічному святі “Уманська масляна -2017”, яке відбулося 25-26 лютого, вручив подяки студентам факультету української філології Ягуфаровій Аліні та Музичці Івану.

Всеукраїнський науково-методичний семінар

28 березня 2017 року відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Формування мовної особистості в контексті багатоступеневої національної освіти». Ініціатором наукового заходу виступив науково-методичний центр «Формування національно-мовної особистості в умовах неперервної освіти» (директор ‒ доктор педагогічних наук, професор Мамчур Лідія Іванівна).