uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Вплету свої рядки у вінок слави Кобзареві

Під такою назвою в дні шанування пам’яті про життя і творчість Тараса Шевченка відбувся виховний захід для студентів 21 та 22 груп факультету української філології (куратор – кандидат філологічних наук, доцент Комарова Зоя Іванівна).

ФУФ УДПУ

Поезія Кобзаря завжди надихала на творчість не одне покоління, а патріотичні ідеї, мистецькі вміння письменника і художника були прикладом для наслідування.  Не є винятком і студенти-філологи. Своїм поетичним талантом поділилася з учасниками заходу Інна Брайлян, яка зачитала власні ліричні вірші, а також  вірш свого батька, у поетичному доробку якого є поезія, присвячена Тарасові Шевченку. Інна з гордістю розповіла, що вміння віршувати успадкувала від тата.

ФУФ УДПУ

Власні поетичні твори, які відзначаються глибиною змісту, презентувала для своїх одногрупників і Наталія Голяка. Віршувати Наталія почала ще в шкільні роки. Її вірші ввійшли до збірки студентських поезій «Римами незримими». Учасники заходу насолоджувалися поетичним словом, яке звучало з уст автора.

ФУФ УДПУ

Анна Огородник підготувала презентацію-спогад минулорічної поїздки студентів до міста Канів.

ФУФ УДПУ

Учасники заходу подякували поетесам-початківцям за створену ними поетичну атмосферу, гарний настрій і можливість поспілкуватися з одногрупниками, а також побажали їм творчого натхнення і досягнень. Вплітайте, дорогі Інно і Наталію, свої рядки у вірші, у сірі будні, у життя.

ФУФ УДПУ

14.03.2017

uk Українська
X