uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Участь філологів у Фестивалі педагогічної творчості

27 квітня 2017 року відбувся Загальноуніверситетський фестиваль педагогічної творчості, приурочений 80-річчю від дня народження відомого педагога, народного вчителя, академіка, державного і громадського діяча Олександра Антоновича Захаренка.

ФУФ УДПУ

Вперше у заході брала участь команда викладачів університету під назвою «VIP», серед яких представники нашого факультету – молоді викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Тетяна Хлівна та Оксана Антонова. ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

У результаті жеребкування студентську команду з позитивною назвою «Оптимісти» представляли три факультети: факультет української філології, факультет іноземних мов та факультет дошкільної та спеціальної освіти.  До складу «оптимістів» потрапили найкращі майбутні філологи – Юлія Жирохова, Дар’я Крайнова, Влад Шукайло.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Фестиваль складався з таких етапів: «Презентація»; «Зигзаги педагогічного спілкування» (перегляд неординарної педагогічної ситуації та відтворення її в реальному житті); «Конкурс капітанів» (за одну хвилину за одним із висловів О. А. Захаренка підготувати промову і виступити перед глядачами); «Реклама УДПУ»; «Музичний конкурс» (один учасник команди прослуховував пісню через навушники, а потім мовою жестів передавав зміст, а його команда мусила відгадати її назву); «Домашнє завдання» (підготувати виступ команди, використовуючи вислів Захаренка «Школа – це безперервне свято творчості»).

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Філологи, учасники фестивалю педагогічної творчості, поділилися своїми враженнями:

Дар’я Крайнова, студентка IV курсу: «Фестиваль педагогічної творчості – один зі шляхів до вершин професійної майстерності. Вже втретє беру участь у ньому участь, і щоразу не перестаю дивуватися невичерпній креативності наших студентів. Для нас, студентів-філологів, це – насамперед випробовування, можливість показати себе,  стимул до того, щоб рости».

Юлія Жирохова, студентка IV курсу: «Щоденні репетиції, сценарії до сьомого поту і нарешті довгоочікуваний виступ на сцені УДПУ – все це заради того, аби показати, що ми – студенти, а  в майбутньому – педагоги – насправді майстри своєї справи, що нам під силу нові ідеї, що ми можемо знайти вихід зі складних ситуацій. Хочеться висловити величезну подяку  деканові факультету української філології Валентині Коваль, заступникові декана з виховної роботи Наталії Мамчур та керівникові команди Аллі Добридень за допомогу, підтримку та організацію заходу».

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Отже, цьогорічний фестиваль педагогічної творчості для філологів – це своєрідне випробування інтелекту, професіоналізму, ерудиції, методичної винахідливості, педагогічного кредо. Щиро вдячні усім учасникам, організаторам, бажаємо невичерпного натхнення та успішної реалізації усіх творчих ідей у педагогічній справі!

07.05.2017

uk Українська
X