Мій вибір – факультет української філології

Філолог – це звучить гордо. І на факультет української філології вступають абітурієнти, які пишаються тим, що вони українці. Абітурієнти, які відчувають СЛОВО на смак, на запах, на дотик…

Однією з перших подала документи Терлецька Софія, випускниця Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9, яка так аргументувала свій вибір: «Я невиліковно хвора СЛОВОМ, закохана в рідну мову. Пов’язуючи свою долю з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, впевнена, що отримаю  гідну освіту, яка дозволить продовжити педагогічну діяльність у стінах рідної школи.

Факультет української філології мене приваблює можливістю переймати досвід талановитих та досвідчених викладачів; знайти друзів, однодумців серед творчо обдарованої молоді. Я мрію відвідувати відому літературну студію імені Миколи Бажана, яка допоможе розвинути мій поетичний талант».

02.08.2017