uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Мій вибір – факультет української філології

Якось один із письменників-викладачів зізнавався, що останніми роками до своїх студентів відчуває щось особливо трепетне: «Я люблю їх уже лише за те, що  у наш прагматичний вік вони обрали літературу». Які ж абітурієнти цього року обирали літературу – мову – факультет української філології – Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини? Без сумніву, НАДЗВИЧАЙНІ – талановиті, ініціативні, духовні, амбіційні, ті, за якими майбутнє.

ФУФ УДПУ

Серед цьогорічних першокурсників можна побачити представників з усіх куточків України. Хтось відмовився від навчання у рідному місті, оскільки наш факультет видався затишнішим і домашнішим, хтось відмовився навіть від державного місця в іншому вузі і прийшов до нас на контракт, бо саме наш університет закінчувала улюблена вчителька, а от Козаченко Віталіна завжди знала, що буде навчатися лише у нашому вузі, навіть електронну заяву подала одну-єдину – на наш факультет.

ФУФ УДПУ

Ось як вона аргументує свій вибір: «Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини – це один із найкращих вищих навчальних закладів України. Я обрала факультет української філології, бо впевнена, що на цьому факультеті отримаю знання та навички з обраної спеціальності на високому рівні. Не сумніваюся, що зробила правильний крок на шляху до вдалого професійного становлення. Якісна педагогічна освіта – запорука успішного майбутнього. Я захоплююся професією педагога. Ще з дитинства мріяла стати філологом: пощастило навчатися у чудової вчительки української мови та літератури, справу якої хочу продовжити.

Впевнена, що випускники-філологи легко знаходять роботу, часто стають успішними!»

10.08.2017

uk Українська
X