uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Із Україною в серці

4 жовтня 2017 року у виставковій залі ДІАЗ «Стара Умань» викладачі та студенти факультету української філології були присутні на відкритті 20-тої ювілейної персональної виставки «Із Україною в серці» заслуженого майстра народної творчості України Олени Поліщук.

З вітальним словом виступили викладачі, колеги, художники та члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

На виставці було представлено більше 80-ти творів майстрині. «Мамина вишня», «Дерево життя», «Диво-квітка», «Щасливе дерево» – промовисті назви полотен, що  яскраво презентують традиційний образотворчий фольклор українського народу.

Адже у творах Олени Поліщук збережено і творчо збагачено традиції настінних розписів та мальовок Черкащини. Провідними композиціями є Дерево життя, Дерево роду, фантастичні квіти, казкові птахи і звірі тощо.

Значна кількість розписів виконана за мотивами українських народних пісень, билин, дитячих казок, творів Тараса Шевченка, Василя Симоненка та ін.

 

Олена Василівна  емоційно та зворушливо коментувала свої рукотвори. Гості виставки із цікавістю слухали про народження та етапи створення шедеврів, своєрідність та манеру виконання творів, дізналися про джерела натхнення народної майстрині.

10.10.2017

uk Українська
X