uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

«Набридло літати», але поетичне натхнення – не покидає

(Про підсумкове засідання літоб’єднання імені Миколи Бажана)

  

 Хоча темою домашнього завдання на завершальне засідання 2017-го року і було «Набридло літати», проте молоді таланти, як завжди, показали, що мають почуття гумору і сприймають все зі здоровою часткою іронії.

Учасники літоб’єднання з ентузіазмом ділилися своїми новими творами.

Наталя Кучеренко, Ілона Іщенко, Женя Адаменко, Віка Архіпова, В’ячеслав Буян, Дарія Скрипка, Юлія Жирохова й Катерина Кушнір читали свої тексти. А Настя Кириленко, Віка Капуловська й Артем Гончарук (цього разу вони назвали себе трійцею ледацюжок, бо власних творів написати не встигли), а ще Вікторія Дзярик – аналізували почуте.

Був на засіданні й магістрант Роман Духніцький, який із власної волі прийшов пофотографувати дійство. Знаючи, що він також цікавиться сучасною поезією, присутні просили його зачитати щось якщо не з власних творінь, то бодай із відомих йому «сучукрпоетів». Щоправда, Рома вперто відмовчувався, аргументуючи тим, що вірші сучасних поетів надто сміливі і, мовляв, не для вух першокурсників. І вперто продовжував свою важку справу фотографа (дещо з його світлин, як і зі світлин, зроблених університетським фотографом Людмилою Дронь, можна бачити в цьому матеріалі).

Нарешті, підбили підсумки літературних подій 2017-го і дещо запланували на рік наступний.

А домашнє завдання на наступний раз, враховуючи важкий сесійний період і короткий солодкий час канікул, які чекають попереду, також відповідне. Тему підказала назва збірки Івана Драча: «Балади буднів». Як альтернатива (як же без неї?), зокрема для тих, в кого канікулярний час видасться аж надто «солодким», – «Балади блуднів».

Хочеться вірити, що рік наступний буде щасливим і для наших поетів, і для України в цілому.

29.12.2017

uk Українська
X