Розклад занять

Зв`язок з адміністратором

Написати

Новини факультету

«Я винен тим, що українець» (Зустріч з Олексою Різниченком)

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на факультеті української філології кафедрою української літератури, українознавства та методики їх навчання  за сприяння деканату було проведено зустріч з письменником-політв’язнем, просвітянином Олексою Різниченком.

Оголошення!

З нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на факультеті української філології 16 лютого об 11.15 год. в ауд. 407 відбудеться презентація книги “Доброволець “Сумрака”” за участю автора Геннадія Фіміна

Відкрите конкурсне заняття

12 лютого 2018 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Осіпчук Г. В. провела відкрите конкурсне лекційне заняття на тему «Реалізм як літературний напрям» для студентів ІІІ курсу факультету української філології.