Семінар з питань національно-патріотичного виховання

28 лютого 2018 року заступник декана з виховної роботи Наталія Мамчур разом зі студентами третього курсу факультету української філології взяли участь у Всеукраїнському семінарі з питань інноваційних форм та методів національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Під час роботи семінару перед учасниками виступили Рондзістий Тарас Іванович – член Ради з питань національної єдності при Президентові України, директор Міжнародної благодійної організації «Центр національного відродження» та Неділько Сергій Вікторович – директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Студентка 32 групи Дар’я Куян поділилася своїми враженнями: «Відвідавши захід, присвячений національно-патріотичному вихованню молоді, ми дізналися багато нової інформації, особливо цікавою була розповідь про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Джура». Спікери висвітлили головну мету та завдання цього проекту, який виховує дітей та молодь у дусі відданості Батьківщині та українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей. Дякуємо організаторам за цікаву та інформативну зустріч».

28.02.2018