Зустріч із воїнами-героями

У переддень травневих свят традиційно проводять зустрічі з воїнами-героями. От і на факультеті української філології у четвер, 26 квітня, за сприянням волонтерського штабу «До перемоги» відбулася зустріч з уманчанами – учасниками АТО.

 

(більше…)

Read More

Оголошення!

Read More

Увага!

Read More

Підсумкове засідання студентської наукової проблемної групи

У рамках відзначення Днів науки, що проходять у межах Всеукраїнського фестивалю науки, 24 квітня 2018 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Осіпчук Галина Валентинівна провела підсумкове засідання студентської наукової проблемної групи «Західноєвропейська література ХІХ–ХХ століть». Студенти ІІІ курсу 2 групи факультету української філології (Куян Дар’я, Король Марина, Харенко Софія та Савченко Анна) представили на обговорення результати власних наукових розвідок.

Підведення підсумків роботи студентської наукової проблемної групи «Західноєвропейська література ХІХ–ХХ століть»

(більше…)

Read More

Підкорення філологічних вершин

Студентка 32 групи факультету української філології Дар’я Куян, яка представляла наш університет на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, нагороджена дипломом ІІ ступеня. Випробування для студентів-філологів проводилось у два тури 17–18 квітня 2018 року в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова (м. Київ).

(більше…)

Read More