Зустріч із воїнами-героями

У переддень травневих свят традиційно проводять зустрічі з воїнами-героями. От і на факультеті української філології у четвер, 26 квітня, за сприянням волонтерського штабу «До перемоги» відбулася зустріч з уманчанами – учасниками АТО.

До студентів 1 – 4 курсів завітали Аксамітник Костянтин Володимирович, Конон Олексій Валерійович, Сердюк Сергій Анатолійович,                Воєділо Іван Михайлович, Кулинич Сергій Миколайович і Панасюк Артур – контрактник, студент факультету української філології заочної форми навчання.  Хлопці розповіли про свої воєнні будні, про труднощі і кумедні історії, настрої воїнів і сподівання на мир.

Козаченко Віталіна, студентка 11 групи, виконала пісню Ірини Федишин «Прошу в неба».