Педагогічна практика студентів-філологів у дитячому таборі «Eurocamp – Межигір’я»

Навчальний процес на факультеті української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини нерозривно пов’язаний із практичним компонентом.

У ході педагогічної практики відбувається реалізація теоретичних знань, що отримали студенти на заняттях, та безпосереднє поєднання їх із практичною діяльністю. Це перша можливість спробувати себе як педагога, закріпити і поглибити теоретичні знання, отримати вміння і навички, необхідні для майбутньої самостійної роботи.

Цей навчальний рік надав можливість нашим студентам-філологам  набути професійних практичних навичок у дитячому таборі «Eurocamp-Межигір’я», що в Київській області.

(більше…)