Урочиста посвята філологів у першокурсники

31 серпня у стінах Уманського державного педагогічного університету  імені Павла Тичини відбулась урочиста посвята у студенти. Першокурсників, батьків, почесних гостей вітав увесь професорсько-викладацький колектив та ректорат університету, на чолі з ректором – професором, доктором педагогічних наук, Заслуженим працівником освіти України Олександром Безлюдним. Він запевнив студентів, що саме в нашому університеті вони отримають якісну освіту, яскраве і цікаве студентське життя, найкращі умови навчання і проживання. Також висловив щиру подяку, що обрали Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини – центр духовності, науки та культури в регіоні.

Цього дня напутні слова у студентське життя почули майбутні знавці мов і літератур світу  – першокурсники факультету української  філології. Перед ними від сьогодні відчиняються двері у світ знань, філологічних постатей, мовознавчих правил та літературних канонів.

Попереду у студентів – наполеглива праця, перемоги та подолання перешкод. Тож бажаємо всім їм досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів, реалізувати у стінах нашого університету свої таланти.

 

Read More

Вітаємо!

Кандидата філологічних наук, професора,

завідувача кафедри практичного мовознавства

Цимбал Наталію Андріївну

з ювілеєм!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії та нових творчих успіхів. Зичимо Вам невпинного руху вперед, нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення і творчими перемогами. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Ректорат, профком, факультет

української філології, кафедра

практичного мовознавства

Read More

Вітаємо!

Доктора педагогічних наук, професора

кафедри практичного мовознавства

Мамчур Лідію Іванівну

з ювілеєм!

 

Бажаємо Вам міцного здоров’я для втілення всіх Ваших задумів, творчої наснаги, незгасимого оптимізму, подальших професійних злетів і в науці, і у викладацькій діяльності, розумних, вдячних студентів і аспірантів.

Щиро бажаємо Вам прихильності долі, людського щастя, добра, невичерпного здоров’я, благополуччя та злагоди Вашому дому. Хай Бог і надалі Вас береже, множить Ваші роки. Хай Вас оточують рідні люди, які Вас люблять.

Ректорат, профком, факультет

української філології, кафедра

практичного мовознавства

Read More

Оголошення!

Інформація про вартість навчання та проживання в гуртожитку за 2018-2019 н.р.

Read More

Вітаємо з Днем Незалежності України!

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього народу. Нехай потужне джерело українського таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!

(більше…)

Read More