Перші кроки студентського життя

4 вересня студенти І курсу 1 групи факультету української філології (спеціалізація «Польська мова») разом із куратором – канд. філол. н., доцентом кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Осіпчук Галиною Валентинівною відвідали дендропарк «Софіївка».

Знайомство з уподобаннями та захопленнями першокурсників відбулося у вигляді конкурсів. Цікаві завдання дали змогу учасникам заходу переконатися в яскравості, креативності, неповторності та винахідливості кожного. Одноголосним рішенням студенти обрали старосту групи – Можайкіну Олександру.

Студенти отримали  незабутні враження від прекрасних пейзажів та живого спілкування. Очікуємо від першокурсників нових думок, пропозицій і хороших результатів у навчанні.

05.09.2018