uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Презентація книги Валентини Чайковської «На крилі таїни»

Нещодавно викладач кафедри практичного мовознавства доцент Наталія Михайлівна Савчук на занятті з української мови для студентів історичного факультету презентувала збірку віршів поетеси Валентини Чайковської «На крилі таїни».

Валентина Чайковська народилася у м. Луцьку Волинської області. У 1998 році репатріювалася в Ізраїль і займається літературною діяльністю. Член Міжнародної Гільдії письменників, Лауреат міжнародних літературних конкурсів, член редколегії часопису «Відлуння», член Правління Всеізраїльського обʼєднання вихідців з України.

 

Багато віршів Валентини Чайковської стали піснями, музика до них написана відомими композиторами (Михайло Бендіков, Анна Олєйнікова, Михайло Бурштин, Алекс Ческіс, Олександр Каліщук, Любомир Фоменко, Олександр Кринський  та ін.). Друкувалась в альманахах та в періодичній пресі Ізраїлю, України, Росії, Німеччини, США.

Автор книги талановита людина, письменниця, поет, перекладач, прозаїк і публіцист. Її поезія вражає щирістю, глибиною почуттів та змісту, не залишає байдужим. Мелодійність українського слова збагачує душу.

Не залишились байдужими до краси і величі рідного слова і студенти історичного факультету, які  з захопленням і трепетом  декламували вірші Валентини Чайковської на різну тематику, але найбільше звучало поезії про українську мову, рідний край, родину ну і, звичайно, про кохання.

25.09.2018

uk Українська
X