Презентація книги Валентини Чайковської «На крилі таїни»

Нещодавно викладач кафедри практичного мовознавства доцент Наталія Михайлівна Савчук на занятті з української мови для студентів історичного факультету презентувала збірку віршів поетеси Валентини Чайковської «На крилі таїни».

Валентина Чайковська народилася у м. Луцьку Волинської області. У 1998 році репатріювалася в Ізраїль і займається літературною діяльністю. Член Міжнародної Гільдії письменників, Лауреат міжнародних літературних конкурсів, член редколегії часопису «Відлуння», член Правління Всеізраїльського обʼєднання вихідців з України.

Багато віршів Валентини Чайковської стали піснями, музика до них написана відомими композиторами (Михайло Бендіков, Анна Олєйнікова, Михайло Бурштин, Алекс Ческіс, Олександр Каліщук, Любомир Фоменко, Олександр Кринський  та ін.). Друкувалась в альманахах та в періодичній пресі Ізраїлю, України, Росії, Німеччини, США.

Автор книги талановита людина, письменниця, поет, перекладач, прозаїк і публіцист. Її поезія вражає щирістю, глибиною почуттів та змісту, не залишає байдужим. Мелодійність українського слова збагачує душу.

Не залишились байдужими до краси і величі рідного слова і студенти історичного факультету, які  з захопленням і трепетом  декламували вірші Валентини Чайковської на різну тематику, але найбільше звучало поезії про українську мову, рідний край, родину ну і, звичайно, про кохання.

25.09.2018