uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

“Земля просто неба” (Презентація книжки уманських авторів)

Нещодавно на факультеті української філології в Науково-методичному центрі художньо-педагогічної творчості імені Степана Павленка відбулася презентація збірки поезій Володимира Задорожного й Всеволода Піотровського “Земля просто неба”.

Як зазначила у вступному слові доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання Марина Степанівна Павленко, крім знайомства з цими чудовими авторами, які вже відійшли у вічність, присутні мали змогу отримати й урок людяності: від Заслуженого журналіста України Валентини Андріївни Козицької, котра зібрала “по рядочку” твори цих письменників, упорядкувала їх і видала власним коштом. Та й саме знайомство з Валентиною Андріївною – це ще одна щаслива нагода плюс майстер-клас для студентів – майбутніх журналістів.
Валентина Андріївна поділилася зі студентами та викладачами спогадами про В. Задорожного та В. Піотровського, розповіла цікаві, подекуди й містичні факти, пов’язані з історією видання цієї книжки. Дала й кілька мудрих порад молодим журналістам.
Доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання Тетяна Володимирівна Лопушан змалювала дуже теплий словесний портрет Володимира Задорожного, з яким колись дружив її тато Володимир Лопушан і якого вона теж бачила в дитинстві.
Студентки-першокурсниці ж продекламували “найкращі” вірші зі збірки.
З книжкою “Земля просто неба” відтепер можна буде ознайомитись у Літературно-методичному кабінеті, який функціонує при кафедрі української літератури, українознавства та методики їх навчання.
19.11.2018

uk Українська
X